środa, 24 października 2012

Przemyślenia i podziękowania

Wczoraj chwaliłam się wam dwoma wyróżnieniami, które dostałyśmy od wspaniałych, twórczych dziewczyn. A tu dzisiaj znowu się dowiaduję, że ktoś nas docenił! Tym razem wyróżnienie otrzymałyśmy od Isski - wspaniałej rękodzielniczki, której każda praca jest niezwykła i jedyna w swoim rodzaju. Jest co podziwiać na jej blogu ;)

We wcześniejszych postach wymieniłam blogi, które wyróżniam, zazwyczaj tak robię, ale dzisiaj będzie wyjątek. Jest Was tak wiele - twórczyń, rękodzielniczek, których prace są tak piękne, dopracowane i intrygujące, że dziś naprawdę nie wiem, które z Was wyróżnić. Odpowiedź jest jedna - WSZYSTKIE! Każdy z nas tworzy w swojej dziedzinie nie dla pieniędzy, tylko z jakiejś potrzeby serca, wkłada w to tak wiele wysiłku, że trudno tego nie docenić.

Pamiętajcie, nawet jeśli coś wyjdzie nie tak jak było w planach, coś troszkę krzywo, jakaś pomyłka - to nie ważne - najważniejsze, że ten przedmiot jest jedyny w swoim rodzaju, taki nasz... (nie zrobiony maszynowo, chińska podróbka itp.)


A na koniec tej długiej wiadomości zdjęcia ostatniej wyplatanki - małego koszyczka na owoce:

3 komentarze:

  1. Swietny koszyczek,i znow te fajne denko z rurek :-) Bardzo mi sie ten motyw podoba :-) Pozdrowionka :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. fajny pomysł na denko od spodu, dziękuje za podpowiedzi :) gratuluje wyróżnienia!!!

    OdpowiedzUsuń

Może Cię również zainteresować

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...